بوتاکس و تزریق ژل

بوتاکس و تزریق ژل

اگر برای جوانسازی پوستتان تصمیم گرفته اید از تکنیک های بوتاکس و تزریق ژل استفاده کنید، می توانید برای کسب اطلاعات لازم، این مقاله را کامل و با دقت مطالعه کنید.این مقاله ارائه دهنده ی موضوع بوتاکس و تزریق ژل می باشد. با ما باشید با کلی نکات در خصوص این موضوعات. ( بوتاکس و تزریق ژل )

بوتاکس و تزریق ژل

مقدمه :

با بالا رفتن سن و همچنین کهولت سن، شادابی پوست از بین رفته و جای خود را به چین و چروک ها می دهد که همین امر سبب می شود تا فرد اعتماد به نفس خود را از دهد و در نهایت گوشه گیر و از جامعه دوری کند.

با به وجود آمدن تکنیک های جوانسازی دیگر نگران این آسیب ها نباشد. تزریق ژل و یا بوتاکس این مشکلات را به راحتی رفع کرده و اعتماد به نفس شما را به شما باز می گرداند. ( بوتاکس و تزریق ژل )

بوتاکس و تزریق

از عامل های از بین رفتن شادابی پوست می توان به :

 • پیری
 •  قرار گرفتن در معرض آفتاب
 •  وراثت و شاخص‌های سبک زندگی از جمله تغذیه، مصرف الکل و مصرف دخانیات
 • استفاده ی بیش از حد از کرم های آرایشی
 • مصرف سیگار و دخانیات

اشاره کرد که همگی می‌توانند در ایجاد چین و چروک صورت، نقش داشته باشند.

تغییردر رنگ ‌دانه‌ای پوست  ازجمله به وجود آمدن لکه‌ها یا نقطه های قهوه‌ای امکان دارد با بالا رفتن سن، استفاده از قرص‌های ضدبارداری یا فاکتورهای ژنتیکی اتفاق بیافتد که با روش‌ها و تکنیک های جوانسازی پوست این توانایی ایجاد شده است تا این مشکلات و همچنین دیگر مشکلات پوستی برطرف شود.

با پيشرفت کردن علم در زمينه های متعدد، و همچنین در زمينه ی جوانسازی پوست شاهد تحول های وسیعی هستيم.

از ديد بيماران و همچنین متخصصین می توان گفت جوانسازی بيشتر به سمت تکنیک های غير تهاجمی می باشد که
از میان اين تکنیک ها می توانیم به روش تزريق ژل و یا بوتاکس اشاره كنیم.

در چند سال اخیرعلاوه بر پيشرفت های علومی در درمان بيماری های پوستي، موفقيت های قابل توجهی در عرصه ی زيبایی پوست نيز به دست آورده ایم که همین امر سبب شده است مشکلات بسیاری از افراد برطرف شود. ( بوتاکس و تزریق ژل )

مشاوره :

قبل از اقدام برای هر جراحی ، چه جراحی های درمانی و چه جراحی های زیبایی، مراجعه به پزشک یک امری مهم می باشد که سبب می شود بیمار در حین عمل و یا پس از اتمام عمل دچار آسیب و عارضه های احتمالی نشوند و در نتیجه شاهد بهترین و مطلوب ترین نتیجه باشند.

در جلسه ی مشاوره، پزشک برای شما توضیح خواهد داد قبل از استفاده از تکنیک ،چه اقداماتی را بایستی انجام دهید و پس از تمام شدن کار چه نکاتی را باید رعایت کنید. شما نیز با دانستن این نکات و رعایت به آن ها می توانید به نتیجه ی جراحی کمک کنید.

برای جوانسازی پوست تکنیک های زیادی وجود دارد که از جمله‌ی آن ها می‌توان به تزریق ژل و چربی و همچنین بوتاکس اشاره کرد در حقیقت تزریق چربی نوعی پیوند چربی است که در آن چربی از مناطق متعدد بدن، مانند (شکم، ران، باسن یا کشاله ران، برداشته می‌شود ) و درجهت حجیم‌ سازی و بزرگ‌ تر کردن به ناحیه ایی دیگر، همانند( سینه، خوش فرم کردن باسن ، صورت، چانه ) انتقال داده می شود. ( بوتاکس و تزریق ژل )

بوتاکس و تزریق

بوتاکس و تزریق ژل :

تزریق بوتاکس :

بوتاکس یک نوع سمی است که، امروزه به عنوان قویترین سمی شناخته است. به گونه ایی که اگر فقط یک میلیونیوم گرم آن وارد بدن انسان شود موجب مرگ فرد می شود. این سمّ ها تمام اعضلات ارادی و غیر ارادی را فلج می کند ولیکن از این خواص امروزه برای درمان بیش از ۵۰ نوع بیماری استفاده می شود.

تزریق بوتاکس در زیباسازی بدن و علل خصوص در صورت کاربرد فراوانی دارد به گونه ایی که تزریق بوتاکس در حال حاضر رایج ترین اقدام برای زیبایی‌ در دنیا است.

سم ها برای بوتکس به چه گونه ساخته می شود :

در اصل این سم ها یک نوع باکتری هستند با نام کلوستریدیوم بوتولینوم که برای اولین بار در اوائل قرن ۱۹ میلادی یک نوع مسمومیت غذایی بسیار کشنده که به طور عمده از مصرف سوسیس ایجاد شده بود، شناخته شده است.

بوتاکس تمام حرکت های صورت از قبیل حرکت های عاطفی و احساسی‌ صورت به وتسطه ی عضلات که در زیر پوست قرار گرفته شده انجام می شود.

فعالیت و منقبض شدن بیش از حد این عضلات سبب ایجاد خط هایی در صورت می شود.

اگر بخواهیم به طور کلی کاربرد بوتاکس را توضیح دهیم ، باید گفته شود که کار بوتاکس از کار انداختن موقت ماهیچه ها است. ( بوتاکس و تزریق ژل )

بوتاکس و تزریق ژل

ناحیه های مناسب برای بوتاکس :

مناسب ترن ناحیه ایی که برای تزریق بوتاکس گفته شده است پیشانی می باشد.

با تزریق کردن در این ناحیه می‌توان خط های پر عمق که ما بین دو ابرو ایجاد می شود را رفع کرد. ای خط ها را خط اخم نامیده اند و همچنین می توان گفت خط های عرضی پیشانی با تزریق بوتاکس برطرف می شود.

تزریق بوتاکس در خط های ریز کنار چشم به خوبی جواب می دهد. در صورت این که انتخاب بیمار و روش تزریق درست باشد نتیجه برای این ناحیه بسیار درخشان و رضایت بخش می باشد. ( بوتاکس و تزریق ژل )

تزریق ژل :

ژل های پر کننده صورت ،محصول هایی هستند با نام  کلاژن، اسید هیالورونیک و ﻫﯿﺪﺭﻭﮐﺴﯽ ﺁﭘﺎﺗﯿﺖ کلسیم که برای جوان کردن و شادابی پوست استفاده می شوند

و سبب کم یا از بین رفتن چین و چروک صورت و پوست، و همچنین برطرف شدن جای جوش صورت، حجیم سازی لب ها و پروتز لب ، حجم دادن به گونه ها و جایگزین کردن میزان بافت نرم از دست رفته می شوند.

با زیاد شدن سن، حساس شدن پوست ما به چین و چروک افزایش می یابد و همچنین پوست دچار افتادگی می شود.

قرار گرفتن زیر نور خورشید در سال های طولانی و همچنین حرکات عضله ها (نگاه کردن، جویدن، لبخند زدن) سبب فرسایش بافت های پوست می شود.

یک راهی بی خطر برای جوانسازی پوست تزریق ژل می باشد. ( بوتاکس و تزریق ژل )

در مقاله های بعدی سعی می شود درباره ی موضوعات :

 • بوتاکس دور چشم
 • هزینه بوتاکس گونه
 • عوارض بوتاکس چیست
 • هزینه بوتاکس صورت
 • هزینه تزریق ژل
 • بوتاکس گونه

عوارض تزریق ژل ،صحبت شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *